Hakkımızda

Hakkımızda

Orvela İç Mimarlık & Tasarım 6 yıllık geçmişiyle bağımsız olarak birçok projelere imza atmıştır. 6 yıl boyunca sayısız tasarım ve uygulama projelerine imza attıktan sonra gittikçe büyüyen müşteri istekleri doğrultusunda 2016 yılı sonunda tam anlamıyla kurumsallaşma yoluna girerek Orvela İç Mimarlık & Tasarım ismi altında çalışma faaliyetlerini sürdürmeye karar vermiştir.

Hizmet sektörüne girdiğimiz günden bu yana farklı kapsam ve fonksiyondaki iç mimarlık tasarım uygulama, reklam ve yazılım alanlarında, özgün bir bakış açısıyla ve edindiğimiz tecrübe ve birikimlerin ışığında tüm dünyada şu anda değişmekte olan tasarım trendlerini de sürekli takip ederek, alanında uzman deneyimli kadromuzla birlikte müşteri odaklı ve öznelleştirerek tasarımlar yapmaktayız. İç Mimarlık ve Tasarım alanının geniş ve hayal gücünü zorlayan güncel yenilikler gerektiren bir alan olduğunun bilinciyle, her bir alanda uzmanlaşmış bir kadroyla hizmet veriyor olmamız müşterilerimizin memnuniyetiyle taçlanmakta olup, bu da bizi daha çok motive ederek güçlendirmektedir. Biz inanıyoruz ki profesyonel bir ekibin uyumlu çalışması sonucu aldığımız her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek ve hayal ettiğinizin üzerinde bir tasarımla karşı karşıya kalmanız, hak ettiğiniz bir hizmet sunumudur.

Çalışma programımıza öncelikle ön etüt çalışmaları ve müşteri profilinin oluşumunu belirleyerek başlıyoruz. Bunun için de gerekli detaylar ve etüt raporları hazırlayarak bu doğrultuda verimliliği artırıcı, tasarımı ve konsepti belirleyici ve de en önemlisi yatırımlarınızı doğru yönlendirmemize yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Ön tasarım, konsept tasarım ve avan proje, görselleştirme, malzeme seçimleri, teklif alımları ve bütçe çalışması, detay ve imalat projeleri, saha kontrolörlüğü, uygulama süreci, şantiye iş programının hazırlanma süreci, keşif çalışması, metraj, teknik şartname, hizmet planını takip ederek çalışma rotamızı belirleyip titizlikle tamamladığımız projeyi size sunmaktayız.

Bugün belirlediğimiz hedeflere ulaşmış hatta çok daha ileriye gitmiş olmaktan büyük kıvanç duymaktayız. Şimdi ise orvela.com olarak, uzman kadromuzdan aldığımız güç ile geleceğin tasarımlarını oluşturup projelerimize yansıtmak en büyük hedefimizdir.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim formunu doldurarak bizime iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon : +90 532 522 65 72
  • Email: info@orvela.com
  • WhatsApp: +90 532 522 65 72
  • Adres : Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:3/B D:41050, 41100 İzmit/Kocaeli