Vizyon

Vizyon

İç Mimarlık ve Tasarım alanında hizmet vermekte olan Orvela İç Mimarlık ve Tasarım firmamız dürüstlük ilkesini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu göz önünde tutarak hizmet kalitesi ile güvenilirliğini her gün biraz daha artırmaktadır.

Türkiye genelindeki ve dünya yeniliklerini de takip ederek bulunduğu noktadan çok daha ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, İç Mimarlık ve Tasarım alanında çağdaş ve gelişmiş ülkelerin seviyesinde hizmet vermeyi prensip edinmiş ve amaçlamıştır.

Firmamız, İç Mimarlık ve Tasarım alanında çağın bütün gereklerine uyumlu, eğitimli ve uzman çalışanlarıyla uyumlu bir program içerisinde çalışmaktadır. Sorunluluk almaktan kaçmayan, zaman kavramının değerini iyi bilen ve bunu titizlikle uygulayan, araştıran, teknolojik, bilimsel, sanatsal alanları meslek pratiğine aktarabilmiş, bilgi ve beceriyi kazanmış mesleğinde tam donanımlı alt yapısıyla vizyonunu belirlemiştir.

Vizyonumuzun bir diğer yönü de tüm gelişmiş ve gelişme gösteren ülkelerde olduğu gibi kendi ülkemizde de artış gösteren refah ve gelişim düzeyini yönlendirmeli arz ve talebe bağlı olarak çağdaş bir gereksinim olan İç Mimarlık ve Tasarım alanının toplumun kültürüne ve değerlerine uygun niteliklerde katkı koymak, kazanımlarla donatmaya yardımcı olmaktır.

Bir diğer amacımız da dünyadaki gelişime ve değişime paralel olarak yaptığımız projelerle işlevsellik ve görselliği harmanlayarak elde ettiğimiz tasarım ve uygulamalarla uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi yere gelebilmektir.

Orvela İç Mimarlık ve Tasarım, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak görür ve benimser. Güven ve doğruluğu önemli bir değer olarak benimser ve yönetim anlayışının yanında yaşam kalitesini ön planda tutan projeler üretip sektördeki saygın firmalar arasında adını gururla taşımaktadır.

Orvela İç Mimarlık ve Tasarım sektöründe verimlilik, kalite, güvenilirlik konularında standartları üst seviyede tutan, ülkemizin en güvenilir firmaları arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geleceği bugünden tasarlayıp şekillendiriyoruz. Müşterilerimize karlı yatırımlar yapabilecekleri alanlar için tasarımlar hedefliyoruz ve bunu gerçekleştiriyoruz. Girişimcilik ruhu ve örnek olana özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projelerin tümünde bilinç ve sorumluluk taşımaktayız. Türkiye'nin en güvenilir İç Mimarlık ve Tasarım şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim formunu doldurarak bizime iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon : +90 532 522 65 72
  • Email: info@orvela.com
  • WhatsApp: +90 532 522 65 72
  • Adres : Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:3/B D:41050, 41100 İzmit/Kocaeli