Misyon

Misyon

Güçlü ve yaratıcı çözümler sunmak adına, sıradanlıktan tamamen uzak, insan odaklı ürün ve hizmet kalitesine yatırım yaparak kalıcı nitelikte üstünlükler sağlamayı görev bilen Orvela İç Mimarlık & Tasarım, bütçenize uygun ve sağlam nitelikte fonksiyonel odaklı çalışan yaratıcı çözümler sunan yaratıcı ve güncel tasarımlar kullanmayı tercih etmektedir. Profesyonel anlamda İç Mimarlık ve Tasarım günümüz şartlarında toplumun ve insanlığın önemli bir ihtiyaç listesinde olduğunun bilinciyle yaratıcılık, hayal gücü ve teknolojiyi birleştirerek çalışma prensibine pozitif katkılar ekleyerek hedefine hızlı ve doğru adımlarla devam etmeyi planlıyor.

Çevreye, sanata ve tasarım konularına özgün projelerle katkı sağlamak, günümüzün ve yakın geleceğimizin gereksinimlerini sürekli takip edip güncelleyerek, ekonomik, estetik çalışmalar ve üretimler yaparak tasarım ürünlerini duyarlı ve müşteri memnuniyet odaklı olarak sağlamaktadır. Ayrıca iç mimarlık ve tasarım konularında ülkenin ve dünyanın gelişim ve üretim modellerini yakından takip ederek, sosyal sorumluluk bilincini de prensip edinerek uygulamaya yansıtılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Çalışma alanı hangi sektörde olursa olsun bir firma için üstlenilen hizmetleri başarı ile yerine getirmek ilk hedef olmalıdır. Bizim de Misyonumuz bu anlamda verdiğimiz hizmetle en iyi yerde olabilmektir.

Dürüst, güvenilir, güncel gelişmelere ve yeniliklere uygun, teknolojiyle uyum içinde, uluslararası standartların kalitesinde ve Mimarlık ve Tasarım sektöründe referans gösterilebilecek bir firma olacak niteliklerde olmak hedeflerimizi sürekli yükseltmektedir.

Firmamız, Orvela İç Mimarlık & Tasarım bugün, orvela.com sitesiyle bilgi akışı, sürat, organizasyon, iş ahlakı, eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile müşterilerinin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Hizmet verirken müşteriye akılcı çözümler üretmek ve müşteriye kazanç elde etmeyi sağlayacak projeler üreterek güvenilirlik sağlamak ve çözüm ortağı olmak hedeflerimiz içerisindedir. İç Mimarlık ve Tasarım alanındaki tüm uygulama ve kontrol süreci boyunca üst düzey bir kalitede cevap verecek ekip ve donanımı ile örnek çalışmalara imza atarak sürekli gelişen kurumsal bir firma olmayı hedefliyoruz.

Topluma değer yaratan, yüksek iş ahlakını kendine prensip edinen, ürünlerimiz, tasarımlarımız ve çözümlerimizle bu prensipler doğrultusunda geleceğe hızlı adımlarla yükselmek Misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim formunu doldurarak bizime iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon : +90 532 522 65 72
  • Email: info@orvela.com
  • WhatsApp: +90 532 522 65 72
  • Adres : Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:3/B D:41050, 41100 İzmit/Kocaeli